Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

O nas

Kilka słów o nas...

O Nas

Nasza inicjatywa postała w roku 2007, skierowana jest do Was, mieszkanek Krakowa. Nasz tryb życia jest szybki, stresujący, czasem zapominamy o tym, co najważniejsze. Nasze spotkania są po to, abyś się zatrzymała i pomyślała o sobie i swoim zdrowiu. Profilaktyka zdrowotna staje się coraz popularniejsza, wzrasta nasza świadomość. Dbajmy o siebie i pielęgnujemy w sobie poczucie kontroli nad własnym zdrowiem. My też jesteśmy kobietami i doskonale rozumiemy Ciebie i Twoje problemy. U nas spotkasz cenionych specjalistów z dziedziny medycyny oraz zdrowego trybu życia. Wydarzenia uświetniają znane osobowości ze sceny, filmu, literatury. Naszymi gośćmi między innymi byli: Jakub Porada, Dominika Wójciak, Barbara Bursztynowicz, Joanna Szczepkowska, Małgorzata Potocka, Olga Bończyk, Katarzyna Żak, Ewa Kasprzyk, Mariola Bojarska-Ferenc, Beata Sabała-Zielińska.

Zapraszamy do udziału w naszych spotkaniach. Przyjdź, przekonaj się, że zdrowie jest najważniejsze.

Nasza Misja

Dlaczego to robimy?

W dziedzinie profilaktyki Polska pozostaje daleko w tyle za Zachodnią Europą i Stanami Zjednoczonymi. Niestety, nadal pokutuje u nas opinia, że zdrowie to brak choroby. Polacy są przekonani, że jeżeli nic im nie dolega i nic ich nie boli, to wszystko jest w porządku. Nie zdają sobie sprawy, że wiele chorób daje symptomy dopiero w ostatniej fazie rozwoju.
Aby uświadomić wagę badań profilaktycznych, wymyśliliśmy cykl „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Jest to cykl debat popularyzujących najnowsze metody zapobiegania różnym groźnym chorobom cywilizacyjnym (między innymi nowotworowym, chorobom układu krążenia, otyłości). Poprzez nasze spotkania chcemy uświadomić Krakowianom, jak ważne są badania profilaktyczne. Chcemy im przekazać, że profilaktyka nie zabiera wiele czasu, często też nic nie kosztuje, a utwierdza nas w przekonaniu, że wszystko jest w porządku i zapewnia spokojne sumienie.

Z profilaktyką jesteśmy na bakier

Badania TNS OBOP pokazują, że ponad połowa Polaków (58%), szczególnie mężczyźni, nie lubi rozmawiać ze znajomymi o własnym zdrowiu. To kobiety znacznie częściej podejmują tę tematykę oraz jako strażniczki domowego ogniska dbają o zdrowie swoje i swojej rodziny. To właśnie do kobiet kierujemy naszą akcję, kobiet ze środowisk opiniotwórczych, aktywnych rodzinnie i zawodowo, otwartych na zmiany, dbających o siebie. Liczymy na to, że zainspirowane naszymi spotkaniami będą; propagować profilaktykę wśród swoich współpracowników, przyjaciół, we własnych rodzinach. Na spotkania będą zaproszeni również odbiorcy lokalnych mediów, gdyż chcemy, by spotkania miały charakter otwarty dla Krakowian i ich rodzin.

Razem możemy więcej

Agencja Image Line Communications, Gazeta Krakowska i partnerzy akcji „Porozmawiajmy o Zdrowiu” pragną uświadomić Krakowiankom i ich rodzinom, że nie należy czekać, odkładać profilaktyki na później. Zbyt wiele osób umiera niepotrzebnie wokół nas. Niestety!

A zatem rozmawiajmy…

Nasze Ambasadorki

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości