Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Konkurs Kobieta i Profilaktyka

Porozmawiajmy o zdrowiuKonkurs Kobieta i Profilaktyka

Kapituła konkursu „Kobieta i Profilaktyka”

Zdrowie jest tematem poruszanym przez nas już od ponad dziesięciu lat. Przez ten czas rozmawiałyśmy wiele o sprawach związanych właśnie ze zdrowiem, profilaktyką, badaniami. Przeprowadziłyśmy wiele fascynujących rozmów, namówiłyśmy setki kobiet do tego, by regularnie odwiedzały gabinety lekarskie. Przyszedł jednak moment, w którym postanowiłyśmy pójść krok dalej. W którym zdecydowałyśmy o corocznym przyznawaniu nagrody „Kobieta i Profilaktyka”.

Konkurs „Kobieta i Profilaktyka” zrodził się w naszych głowach, by docenić kobiety, który są zaangażowane w akcje dotyczące zdrowia, które edukują, wspierają, prowadzą działania i kampanie zdrowotne. Uważamy, że tego typu aktywności zasługują na szczególne wyróżnienie.

W 2016 roku powstała Kapituła konkursu „Kobieta i Profilaktyka”. W jej skład wchodzą kobiety, którym temat zdrowia jest szczególnie bliski. Które w swoim życiu dbają o to, by szerzyć wiedzę i podkreślać, jak ważne jest dbanie o tę sferę życia.

W Kapitule znalazły się:

Dr nauk med. Ewa Sadowska

Dr nauk med. Ewa Sadowska, Specjalista ds. promocji zdrowia z Centrum Unicardia i Unimedica. Całym swoim sercem oddana tematyce zdrowotnej, aktywnie działa w obszarze promocji zdrowia i profilaktyki, jest inicjatorką wielu kampanii prozdrowotnych.

  Maria Czubała

  Maria Czubała, współzałożycielka Krakowskiego Centrum Zdrowia, wieloletni nauczyciel Joga Centrum, specjalizuje się w jodze terapeutycznej. Od lat prowadzi zajęcia jogi, a także terapie i zajęcia dla osób po nowotworach i urazach narządów ruchu oraz dla kobiet z zaburzeniami funkcjonowania układu hormonalnego.

   Dorota Budzyńska

   Dorota Budzyńska, właścicielka MiniSpa Ginger, menadżer, kosmetolog, masażystka. W swoim salonie dba o relaks swoich pacjentów, dobiera im odpowiednie terapie. Bez sportu nie wyobraża sobie życia, kocha taniec, piłkę nożną i swoją pasją zaraża innych.

    Dr n.med. Joanna Kuschill-Dziurda

    Dr n.med. Joanna Kuschill-Dziurda, specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej, dyrektor medyczny MEDESTETIS. Kocha swoją pracę, a z pacjentami ma wyjątkowy kontakt. Jest także autorem wielu publikacji i doniesień naukowych, artykułów. Sama prowadzi zdrowy tryb życia (jej pasja to także sport), który propaguje wśród innych.

     Agata Niemiec

     Agata Niemiec – pomysłodawczyni kampanii „Porozmawiajmy o zdrowiu”, PR -owiec, właścicielka agencji Image Line Communications, miłośniczka aktywności sportowej, z pasją prowadzi bloga o swoich podróżach do Włoch „ Pod włoskim niebem by Agata”.

      Barbara Grzybek – Korgól

      Barbara Grzybek – Korgól, z wykształcenia filolog, specjalista ds. PR, z zamiłowania ekolog i propagatorka świadomego i zdrowego stylu życia. Od 10 lat prowadzi firmę BIOVERT.pl

       Ida Karpińska

       Ida Karpińska, założycielka i prezes Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości, kobieta, która pokonała raka. Aktywnie działa w profilaktyce, pomaga kobietom z rakiem.

        Konkurs rusza w II połowie roku, a gala planowana jest w listopadzie.


        Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


         Imię i nazwisko (wymagane)

         Adres email (wymagane)

         Temat

         Treść wiadomości