Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Laserowe odmłodzenie waginy,

najskuteczniejszą metodą leczenia

Zespół rozluźnienia pochwy dotyka coraz większą część kobiet, szczególnie tych po przebytym porodzie. Jest to duży problem, który ma wpływ na kondycję życia seksualnego oraz na świadomość własnego ciała. Najnowsze zabiegi ginekologii estetycznej nie wymagają użycia skalpela.

Czym jest IntimaLase?

IntimaLse to nowatorska, unikalna, nieinwazyjna i opatentowana terapia ujędrniania pochwy laserem Er: YAG. Metoda bazuje na fototermicznym napięciu i obkurczaniu kanału pochwy. Wskazaniami do leczenia jest utrata optymalnej struktury pochwy, oraz otaczających tkanek na skutek porodów oraz naturalnych procesów starzenia. Zabieg jest efektywny, bezpieczny, a przy tym prosty do wykonania.

Sposób leczenia

Zabieg IntimaLase bazuje na inicjowanym laserowo, precyzyjnie kontrolowanym efekcie termicznym w tkankach śluzówki pochwy. Zainicjowany remodeling kolagenu oraz neokolageneza  prowadzą do obkurczania i ujędrniania naświetlanych tkanek. Używany laser to Er: YAG o długości fali 2940nm z opatentowanym systemem dostarczającym odpowiednie pakiety energii do śluzówki pochwy oraz bogatego w kolagen obszaru powięzi miednicy.

Efekty terapii

Dla większości pacjentów już jeden zabieg jest wystarczający do znaczącego ujędrnienia kanału pochwy. W razie potrzeby zabieg może być powtórzony po miesiącu. Nie jest wymagane żadne specjalne przygotowanie przed zabiegiem. Jak również nie ma nadzwyczajnych wymogów pozabiegowych. Pacjenci natychmiast mogą powrócić do swoich normalnych czynności życiowych. Rezultat po jednym zabiegu to ujędrniony kanał pochwy, co przekłada się na większą satysfakcję seksualną oraz poprawę jakości życia.

Badania kliniczne

Ostatnio opublikowane rezultaty kliniczne, przedstawione przez dr Fistonicia oraz dr Riviera, pokazują znacząca poprawę jędrności waginy oraz satysfakcji seksualnej pacjenta. Oceny były dokonane na bazie standaryzowanych ankiet, a także poprzez obiektywny pomiar siły zacisku mięśni pochwy. Ujędrnianie waginy zostało osiągnięte u wszystkich pacjentów. Poziom ujędrnienia wahał się w zakresie 3% do 28%, średnie ujędrnienie wynosiło 17%. Pomiar satysfakcji seksualnej dokonany przy użyciu testu MFSQ wykazał średnią poprawę na poziomie 8.5 punktu w 36 punktowej skali. Szybki i łatwy w wykonaniu zabieg IntimaLase jest efektywnym, bezpiecznym i zarazem nieinwazyjnym rozwiązaniem.

 

Partnerem kampanii jest:

bielenda

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości