Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Gość specjalny:

Alicja Długołęcka

To były emocjonujące „rozmowy o seksie i nie tylko”

Styczniowe spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu” zainaugurowało rozpoczęcie sezonu 2017. Było to wydarzenie wyjątkowe i pełne… pikanterii, co dodatkowo podkreśliła piękna sceneria widoczna za oknami Hotelu Pod Wawelem. Frekwencja, jak zwykle dopisała, a na spotkaniu nie zabrakło wyjątkowych gości oraz stałych uczestniczek. Z przyjemnością również powitaliśmy nowe twarze. Pojawiły się m.in. dr Alicja Długołęcka – edukatorka seksualna i współautorka książki „Seks na wysokich obcasach”, która na co dzień pracuje m.in. w Centrum Terapii Lew-Starowicz. Książki rozeszły się, jak świeże bułeczki., a sama autorka podpisała zwycięskie egzemplarze. To właśnie z nią porozmawialiśmy „(nie)krótko o seksie i nie tylko”. Nie zabrakło także gości z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDESTETIS – dr Joanny Kuschill-Dziurdy , rozmów z seksuolog Grażyną Wójcik–Olszewską na temat odmiennych orientacji seksualnych oraz ćwiczeń mięśni dna miednicy, które zaprezentowała Małgorzata Jachacz-Łopata przy współpracy z Pelvic Floor Safe. Jak zdążyły pochwalić się uczestniczki spotkania, ćwiczenia okazały się na tyle przydatne, że stały się ich codziennym rytuałem.

Z naszych spotkań nie wychodzi się z pustymi rękami. Dla wszystkich gości przewidziane zostały upominki, które można było wygrać w loterii fantowej. Nagrody ufundowało studio treningowe YOU CAN , marka VAGISAN oraz  Depil Concept. Wsparli nas także stali #przyjacielePOZ – wydawnictwo Pascal, które ufundowało smaczne książki oraz Sylveco, które wiernie dba o urodę naszych gości. Na zakończenie udanego wieczoru można było skorzystać z rabatów, jakie zaoferowała najlepsza tajska restauracja w Krakowie – SAMUI. Byliśmy i rekomendujemy!

„Porozmawiajmy o zdrowiu” to nie tylko cykliczne wykłady, ale spotkanie grupy przyjaciół. Cieszymy się, że dzięki Wam rośniemy w siłę.

Nowy sezon zapowiada się naprawdę magicznie.

  • 27-01-2017
  • Relacje

GALERIA ZDJĘĆ

Ostatnie spotkania

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości