Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Spotkanie

z Olą Żelazo

Kobieta, zdrowie i…sport! Spotkanie z Olą Żelazo

Za nami czerwcowa edycja „Porozmawiajmy o zdrowiu”  oraz energetyczne spotkanie z autorką książki „Bądź fit”, Olą Żelazo. Z trenerką rozmawialiśmy o zdrowym odżywianiu, aktywności fizycznej i radości z życia. Spotkanie z Olą było dawką pozytywnej energii i silnym impulsem do działania.

Część zdrowotna poświęcona została zdrowiu intymnemu kobiet, był to początek akcji edukacyjnej „Niezawstydzona. Twoje intymne piękno”, realizowanej wspólnie z Instytutem Piękna  Bielenda.

Z Krzysztofem Koroną, psychologiem klinicznym, seksuologiem oraz psychoterapeutą rozmawialiśmy na temat intymności, seksualności i relacjach damsko-męskich. Kolejnym ekspertem była ceniona lekarz ginekolog, Monika Pacek, która opowiedziała o kobiecych problemach i najnowszych zabiegach medycyny estetycznej.

Spotkanie odbyło się w Auli Małopolskiej Wyższej Szkole im. J. Dietla, podczas wydarzenia mogliśmy spróbować pysznych ciasteczek i ciast od firmy Consonni oraz ekologicznych produktów z Delikatesów ATUT.  Wodę dostarczył producent Naturalnej Wody Mineralnej Małopolanka, Galicya

Narody rozlosowane w loterii ufundowali: Materiały Biurowe X3, Delikatesy ATUT, Shiatsu-Mirakla, Instytut Piękna Bielenda, Synchroline, wydawnictwo Pascal.

Serdecznie dziękujemy za udział!

  • 19-06-2015
  • Relacje

GALERIA ZDJĘĆ

Ostatnie spotkania

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości