Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Męskim okiem na Porozmawiajmy o zdrowiu!

8.04.2016 admin Zapowiedzi

Już 15 kwietnia o godz. 17:00 kolejne spotkanie z cyklu Porozmawiajmy o zdrowiu. Tym razem naszym gościem specjalnym będzie Jasiek Mela! Ale rozmowa dotyczyć będzie także tematu, którego do tej pory nie poruszaliśmy, a mianowicie medycyny męskiej. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!

15 kwietnia porozmawiamy z Jaśkiem Melą. Najmłodszym w historii zdobywcą dwóch biegunów – północnego i południowego w ciągu jednego roku i jednocześnie jedynym niepełnosprawnym, który tego dokonał. Jasiek Mela to postać niezwykła, założyciel fundacji „Poza Horyzonty”, chłopak z pasją, miłością do życia i zapałem do spełniania marzeń.

Kolejnym naszym gościem będzie dr n.med. Ewa Kempisty-Jeznach. Jedyny w Polsce lekarz medycyny męskiej z certyfikatem Lekarza od Zdrowia Mężczyzn (Männerärztin CMI). Z panią doktor porozmawiamy właśnie o medycynie mężczyzn, o tym czym ona jest, jak wygląda nowoczesne, kompleksowe leczenie oraz profilaktyka zdrowia mężczyzn.

Jak zwykle nie zabraknie ważnych gości, ciekawych tematów i inspirujących rozmów, a także loterii z upominkami :)

Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia o godz. 17:00 w Sali Hotelu Pod Wawelem (Plac na Groblach 22, Kraków). Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Prosimy o potwierdzenie obecności na konferencje@imageline.pl lub telefonicznie 503 164 521. Wstęp wolny!

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości