Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Przedstawiamy gości najbliższego spotkania Porozmawiajmy o zdrowiu!

13.04.2016 admin Zapowiedzi

NASI GOŚCIE

Jasiek Mela

Jasiek Mela jest najmłodszym zdobywcą dwóch biegunów w ciągu jednego roku – północnego i południowego i jednocześnie jedynym niepełnosprawnym, który dokonał takiego wyczynu. W wieku 13 lat uległ ciężkiemu wypadkowi, w wyniku którego stracił lewe podudzie i prawe przedramię. Jest założycielem fundacji „Poza Horyzonty”, która pomaga ludziom po wypadkach, zbiera pieniądze na protezy, ale także daje innym  nadzieję i siłę. Sam Jasiek Mela Mela ma wiele pasji, jedną z największych są podróże i odkrywanie nowych miejsc. Oprócz Biegunów Polarnych, wraz z podopiecznymi Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” zdobył najwyższą górę Afryki – Kilimandżaro. Rok później wszedł na najwyższy szczyt Kaukazu – Elbrus. Jak sam mówi, kocha próbować nowych rzeczy. Ma dużo chęci i wyobraźni, cieszy się nawet z najmniejszych rzeczy.

  Ewa Kempisty-Jeznach

  Ewa Kempisty-Jeznach jest jedynym w Polsce lekarzem medycyny męskiej z międzynarodowym certyfikatem Lekarza od Zdrowia Mężczyzn (Männerärztin CMI). Ukończyła studia na wydziale lekarskim AM we Wrocławiu, tam też przez 5 lat pracowała w Klinice Endokrynologicznej. Praktykowała w priorytetowych klinikach endokrynologicznych w Katowicach i w Warszawie. Przez 32 lata pracowała we własnej prywatnej ambulatoryjnej specjalistycznej Klinice w Niemczech, we Frankfurcie nad Menem. Jest założycielką Poradni Medycyny Zdrowia Mężczyzn w Polsce Swissmed Gdańsk oraz Polskiego Towarzystwa Promocji Medycyny Męskiej „Achilles. Wraz z Prof. Nielsem Sjöbergiem jest współzałożycielką Medical School Lund (Szwecja) pierwszego Międzynarodowego Kongresu Zdrowia Mężczyzn w Szwecji Uczestniczyła w wielu międzynarodowych kongresach i konferencjach dotyczących medycyny męskiej. Jest członkinią Niemieckiego Towarzystwa Zdrowia Mężczyzn, Niemieckiego Towarzystwa Medycyny Ogólnej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Zdrowia Mężczyzn. Oprócz medycyny męskiej, jej zainteresowaniem jej allergologia i terapia anti-aging, zna język angielski, niemiecki i rosyjski.

   Lek. med. Justyna Kostyra – Grabowska

   Lek. med. Justyna Kostyra – Grabowska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii – za zdanie egzaminu specjalizacyjnego z wyróżniającym się wynikiem otrzymała nagrodę Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie. Od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną, skutecznie łącząc wiedzę i doświadczenie z obszaru dermatologii z potwierdzanym ocenami swoich pacjentów zmysłem estetycznym. Szeroka i specjalistyczna wiedza medyczna umożliwia jej holistyczne podejście do zdrowia i kondycji skóry, co przekłada się na bezpieczeństwo prowadzonych terapii. Stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kongresach naukowych z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej.

   W szerokiej gamie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej preferuje te, które znacząco poprawiają kondycję skóry i pozwalają na zachowanie naturalnego wyglądu. Posiada również bogate doświadczenie w zabiegach korygujących z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, nici liftingujących oraz toksyny botulinowej.

   Od 2005 roku zatrudniona na stanowisku asystenta w Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, gdzie specjalizuje się w leczeniu chorób skóry zarówno dorosłych jak i dzieci. W oddziale hospitalizowani są między innymi pacjenci z ciężkimi postaciami atopowego zapalenia skóry, łuszczycy, chorobami pęcherzowymi. Uczestniczyła również w prowadzonych na oddziale badaniach klinicznych.

   Prywatnie jest mamą trójki dzieci. Fascynuje się światem zapachów i sztuką perfumiarstwa. Lubi literaturę fantasy, muzykę filmową i malarstwo digital painting.

    Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


     Imię i nazwisko (wymagane)

     Adres email (wymagane)

     Temat

     Treść wiadomości