Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Oczyszczanie z Fruit Life

20.04.2016 admin Pozostałe

Soki owocowe, soki warzywne, pomarańczowe, zielone, czerwone. Bogactwo witamin, różnorodność smaków, cudowne właściwości. Dzięki Fruit Life miałyśmy okazję poczuć to na własnej skórze!

Właśnie jesteśmy po Detoks Kursie. Czujemy się wspaniale. Lekko, wiosennie, zdrowo. Ale od początku.

Z Fruit Life współpracujemy już od jakiegoś czasu. Zakochałyśmy się w ich kompozycjach owocowych – bukietach stworzonych na bazie świeżych owoców (polecamy zaglądnąć na stronę www.fruitlife.pl). Świetny pomysł na prezent zastępujący kwiaty. Oryginalny, kolorowy i zdrowy.

Jeśli chodzi o Detoks Kurs, jest to jednodniowe oczyszczanie organizmu sokami wyciskanymi na zimno z owoców i warzyw. Dwa dni przed rozpoczęciem kursu należy pozbyć się z diety tłustego jedzenia, wyeliminować alkohol, zmniejszyć ilość mięsa, zwiększyć ilość herbat ziołowych. Takie same zalecenia są po zakończeniu kursu – większa ilość produktów roślinnych, wzbogacenie diety o świeżo wyciskane soki.

Właściwy dzień Detoks Kursu polega na spożyciu pięciu soków, zrobionych przez Fruit Life. Rozpoczynamy poranek o godzinie 9:00 sokiem z selera, szpinaku, jabłka i pomarańczy. Orzeźwiający i energetyczny, w sam raz na początek dnia. Następne soki spożywamy co trzy godziny. Ostatni o 21:00 to zmiksowane migdały, figi, banan i jabłko.

Soki są różnorodne, z owoców (np. winogrona, jabłka, banany) z dodatkiem warzyw (buraki, marchewka, pomarańcze). Ich wielkość (około 250 ml) i spożywanie ich co trzy godziny pozwala zaspokoić głód. W ciągu dnia zaleca się wypicie co najmniej ośmiu dużych szklanek wody, wolno też pić herbaty ziołowe.

Polecamy Detoks Kurs każdemu, komu zależy na zdrowym trybie życia. To porządna dawka witamin, która pozwoli oczyścić Twój organizm. Oczywiście nie możemy poprzestać tylko na tym jednym dniu. Zachęcamy każdego do dbania o swoje zdrowie, o swój jadłospis. Namawiamy do aktywności fizycznej. Namawiamy do skorzystania z Detoks Kurs Fruit Life! :)

Dane kontaktowe:

Fruit Life Kraków

Ul. Starowiślna 93a

Tel.: 794 79 79 05

E-mail: krkfruitlife@gmail.com

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości