Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Gala Jubileuszowa „Porozmawiajmy o zdrowiu”

17.08.2016 admin Zapowiedzi

10 września 2016 roku o godz. 16:00 w Auli Akademii Sztuk Pięknych na Placu Matejki 13   w Krakowie odbędzie się uroczysta gala, podczas której razem z Wami świętować będziemy 10-lecie projektu „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Na ten dzień przewidzieliśmy cykl debat i wykładów z udziałem lekarzy, ekspertów, osób działających w obszarze zdrowia. Nie zabraknie również upominków, nagród i loterii fantowej. Wręczymy także nagrodę Kobieta i Profilaktyka 2016.

Wstęp na Jubileusz jest wolny!

„Porozmawiajmy o zdrowiu” to spotkania, które cyklicznie odbywają się już od dziesięciu lat. Naszymi gośćmi są lekarze, eksperci, a także osoby znane, co sprawia, że każdy event ma swój niepowtarzalny charakter. Naszym celem jest zwiększanie świadomości zdrowotnej, namawianie do regularnych badań, do profilaktyki, do obecności w gabinetach lekarskich. Wspólnie poruszamy tematy trudne i ważne społecznie, co ułatwia kameralna, przyjazna atmosfera i charakterystyczny styl prowadzenia rozmów.

Jakie debaty przed nami 10 września? Poruszymy tematy, które dla każdego z nas są bardzo ważne. Po raz pierwszy w naszym mieście zapytamy Czy w Krakowie można być zdrowym? W debacie Zdrowie. Kobieta. Profilaktyka zaproszone przez nas kobiety opowiedzą nam o tym, jak o zdrowie dbać i podkreślą jak ważna w życiu jest właśnie profilaktyka. Z ekspertami w tej dziedzinie porozmawiamy na temat Chorób cywilizacyjnych i zapytamy: Czy mamy się czego bać? A na koniec wspólnie z Kobietami zdrowymi – kobietami świadomymi poruszymy temat dojrzałości, piękna i sukcesu.

Wstęp na Jubileusz „Porozmawiajmy o zdrowiu” jest wolny. Nie wymagamy zapisów, ale będzie nam miło, jeśli potwierdzicie swoją obecność na konferencje@imageline.pl lub telefonicznie 503-164-521.

Zapraszamy wszystkich serdecznie 10 września 2016 r. o godz. 16:00 na Jubileusz „Porozmawiajmy o zdrowiu”!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości