Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Bielenda partnerem Jubileuszu „Porozmawiajmy o zdrowiu”

Bielenda Kosmetyki Naturalne powstała w 1990 roku. Początki firmy były podobne do pierwszych etapów działalności wielu innych marek (nie tylko kosmetycznych), budujących polski rynek w tym okresie – nowatorski pomysł, intuicja i zaangażowanie całej rodziny. Twórczynią marki i założycielką firmy jest Barbara Hildman. Obecnie zarządzeniem i rozwojem zajmują się jej dwaj synowie: Marek Bielenda (Prezes Zarządu), który odpowiada za kosmetyki detalicznej oraz Jacek Bielenda (Wiceprezes Zarządu), odpowiedzialny za markę profesjonalną Bielenda Professional.

Bielenda to jedna z najmocniejszych i najpopularniejszych polskich marek kosmetycznych w Polsce. Jej silna pozycja to efekt połączenia kilku elementów: doskonale funkcjonującego laboratorium, pracy zespołu marketingu i pionu handlowego oraz odpowiedniego zarządzania. Obecnie firma Bielenda zatrudnia kilkaset osób, posiada doskonałe laboratoria i nowoczesne linie produkcyjne spełniającymi najwyższe normy tworzenia kosmetyków.

Od samego początku uwaga laboratoriów skierowana była na naturalnych składnikach roślinnych i właśnie dlatego ogromnym atutem firmy są receptury kosmetyków tworzonych na bazie najczystszych naturalnych komponentów. Umiejętne połączenie najnowszych odkryć w biologii, osiągnięć współczesnej kosmetologii oraz wyników badań prowadzonych przez dermatologów służy firmie jako środek do najpełniejszego wykorzystania najbardziej wartościowych składników pozyskiwanych z różnych części świata. Bielenda jako pierwsza w kraju, zastosowała do produkcji preparatów kosmetycznych ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginko Biloba), którego liść stał się ważnym elementem logo firmy, sięgnęła także po ekstrakt z kakaowca, jako sprzymierzeńca wyszczuplania i walki z cellulitem, czy po koloidalne złoto, ekstrakt z czerwonego wina, będące doskonałymi sprzymierzeńcami w zmaganiach z upływającym czasem. Obecnie jest doceniana za tworzenie zaawansowanych preparatów anti-aging, które czerpią inspirację z profesjonalnych konceptów medycyny estetycznej i kosmetologii.

Oferta marki Bielenda to ponad 500 kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Proponuje m.in. kremy, maseczki, peelingi, balsamy, kosmetyki wyszczuplające, kosmetyki do opalania, preparaty do higieny intymnej, do depilacji, preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz aromaterapeutyczne olejki do kąpieli.

Bielenda sprzedaje swoje kosmetyki nie tylko w Polsce, ale dociera również na rynki zagraniczne. Marka obecna jest na niemal wszystkich kontynentach.

Szczególnym momentem w historii marki, było rozpoczęcie współpracy z aktorką Edytą Olszówką, która od trzech lat jest ambasadorką firmy.

Naszą ideą jest inspirowanie Polek do podejmowania nowych wyzwań i wspieranie ich ambicji poprzez wzmacnianie pewności siebie oraz kształtowanie pozytywnego myślenia o swoim wyglądzie. W najlepszy sposób odzwierciedla ono hasło marki, które brzmi: Pomyśl o sobie.

Na Jubileusz „Porozmawiajmy o zdrowiu” zapraszamy 10 września o godz. 16:00 (Aula Akademii Sztuk Pięknych, Plac Matejki 13, Kraków).

Wstęp wolny!

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości