Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

OCZYSZCZANIE OD WEWNĄTRZ I OD ZEWNĄTRZ

Każda kobieta marzy o jędrnej, dobrze nawilżonej i zdrowej skórze oraz mocnych paznokciach i lśniących włosach.  Dlaczego jednak mimo codziennej pielęgnacji  połączonej z wizytami u kosmetyczki, nie zawsze możemy osiągnąć upragniony rezultat ? Jak produkty LR mogą pomóc w osiągnięciu zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia?

Przede wszystkim należy zacząć od  OCZYSZCZANIA OD WEWNĄTRZ. Doprowadzenie do równowagi organizmu zaczynamy od jego oczyszczenia. W przeciwnym razie jakiekolwiek działania nie przyniosą pożądanego wyniku. Nasz organizm jest wyposażony w doskonały mechanizm samooczyszczający w postaci nerek, jelit i skóry. Niestety, poprzez styl życia utrudniamy pracę tym organom, co prowadzi do zablokowania naszego metabolizmu, a w efekcie może stać się przyczyną wielu problemów zdrowotnych,  w tym także problemów z cerą. I tu z pomocą przychodzi aloes, który w oczyszczaniu nie ma sobie równych – jest jak prysznic dla wszystkich naszych komórek. Dlatego też powinien być stałym elementem naszej wewnętrznej, codziennej „toalety”. Musimy dać mu jednak trochę czasu i wspomóc usuwanie toksyn poprzez picie odpowiedniej ilości wody.

A co z OCZYSZCZANIEM ZEWNĘTRZNYM i zewnętrzną pielęgnacją? Tu LR ma rewolucyjne rozwiązanie: kompleksowy program pielęgnacji ZEITGARD, czyli innowacyjny koncept obejmujący profesjonalne zabiegi anti-age do użytku w domowym zaciszu.

Program ZEITGARD anti-age pomaga w 3 krokach skutecznie zadbać o młody wygląd skóry:

Krok 1: Głębokie oczyszczanie skóry

Oczyszczanie twarzy z ZEIGARD 1 to pierwszy krok skutecznej i długotrwałej pielęgnacji anti-age. Urządzenie ZEITGARD 1 z technologią Microsilver i dopasowane kosmetyki do mycia twarzy głęboko oczyszczają pory oraz optymalnie przygotowują skórę do dalszych etapów pielęgnacyjnych.

 Krok 2:  Odbudowa skóry od wewnątrz

W kolejnym etapie sięgamy po specjalnie opracowane produkty anti-age, które w połączeniu z innowacyjnym urządzeniem ZEITGARD 2 zmniejszają zmarszczki i dbają o młody wygląd . Dzięki wykorzystaniu w  ZEIGARD 2 technologii termicznej (ciepła i zimna) oraz funkcji masażu, substancje czynne anti-age są lepiej wchłaniane do głębszych warstw skóry oraz optymalnie przyswajane. W ten sposób mogą one rozwijać swoje pełne działanie od wewnątrz.

Krok 3: Pielęgnacja

Dopełnieniem pierwszych obu kroków jest indywidualna pielęgnacja anti-age ZEITGARD, która daje długotrwałe efekty. Specjalne produkty pielęgnacyjne zapewniają ochronę i promienny wygląd.

Takie całościowe podejście do oczyszczania daje wspaniałe efekty, dzięki czemu można czuć się zdrowo i pięknie ze zdwojoną siłą!

Chcesz wiedzieć więcej o właściwościach aloesu lub przetestować urządzenia ZEITGARD napisz do nas aloesy@aloesy.com lub zadzwoń 509 216 428; 782 834 711, www.aloesy.com

 

 

 

 

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości