Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Nowy ekspert, poznajcie Elę Sawicką

Bardzo się cieszymy, że do grona ekspertów naszego projektu „Porozmawiajmy o zdrowiu” dołączyła Ela Sawicka, dietetyczka, trenerka zdrowego stylu życia.

Na naszym portalu będziemy prezentować eksperckie artykuły Eli, które powstały na bazie jej własnych doświadczeń. Polecamy wszystkim, którzy myślą o zmianie nawyków żywieniowych.

Jesteśmy pewni, że będą one  dla was doskonałym przewodnikiem w drodze do zdrowego stylu życia. Powodzenia!

A teraz poznajcie naszego eksperta:

 

Jestem …

Dietetykiem, który nie wierzy w diety z kartki. Trenerką zdrowego stylu życia, która wierzy, że z miłości do siebie można wszystko. Kobietą, która zawsze szuka tego dobrego w tym złym, a przynajmniej się stara. Kobietą, która jest przykładem na to, że można wygrać nie tylko z nadwagą. Specjalistą, który dopasowuje styl żywienia do życia, a nie życie do stylu żywienia. Kocham rumianek, cynamon i podróże – bliskie, dalekie i te najdalsze, czyli w głąb siebie.

Dieta jest dla mnie …

Długi czas nakręcałam się, że nie będę używać słowa dieta. Bo rzeczywiście go nie lubiłam, ale to tylko dlatego, że jest źle interpretowane. I muszę Cię rozczarować, bo jeśli myślisz, że nie jesteś na diecie to … się mylisz. Każdy człowiek, który je jest na diecie. Nie wiadomo dlaczego i skąd dieta nabrała takiego negatywnego znaczenia. Więc używam słowa dieta i dietoterapia. Bo dieta to nic innego jak Twój styl żywienia, który ma Ci służyć całe życie. Dieta nie ma początku i końca i dietę się po prostu ma, zamiast na niej być.

A jeśli …

Chcesz poznać jedną z moich historii i wiedzieć dlaczego zawsze wybieram szczęście, wpadnij tutaj:

Jak jeść, nie wariować? Przewodnik Zdrowej Kobiety

 

Wybieram szczęście!

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości