Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Pobiegniesz, pomożesz! Fundacja Poland Business Run otwiera Centrum Rehabilitacji

20 135 biegaczy, 1 651 197 złotych brutto, ponad 1 000 000 złotych na pomoc 212 osobom z niepełnosprawnościami – Fundacja Poland Business Run udowadnia, że można. Organizator największego biegu charytatywnego w Polsce zmobilizował 8 dużych miast Polski do walki o zdrowe życie poprzez jedną z najprzyjemniejszych aktywności fizycznych. Od 400 tysięcy do ponad 1,5 miliona zebranych pieniędzy w zaledwie 6 lat! Pobiegniesz, pomożesz!

Idea projektu nie poprzestaje jednak na pomocy tylko dla wybranych beneficjentów. Rok temu Fundacja otrzymała dwa lokale, w których już niebawem zostanie otwarte Centrum Rehabilitacji Fundacji Poland Business Run. Miejsce to gościć będzie przede wszystkim osoby z niepełnosprawnością ruchową oraz te, którym potrzebna jest specjalistyczna i kompleksowa pomoc rehabilitacyjna. To jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie osoby po amputacji kończyn nie tylko zaciągną rad związanych z pielęgnacją, ale będę pod opieką najlepszych psychologów. Główną ideą Centrum Rehabilitacji, obok pomocy lekarskiej jest zaszczepienie zainteresowań sportowych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu ortopedycznego! Założyciele nie chcą powrotu do „normalności” chcą, żeby pacjenci wyciągnęli z życia znacznie więcej. W Centrum obok trzech gabinetów lekarskich swoje miejsce znajdzie gabinet zabiegowy i gabinet terapii manualnej. Dzięki temu pacjenci będą mogli niemal natychmiast wykorzystać w praktyce rady zaciągnięte od specjalistów. Sportowego ducha, pacjenci wzbudzą na sali gimnastycznej (rehabilitacyjnej).

Miejsce nie powstałoby bez zaangażowania partnerów projektu, lokale udostępniła Grupa Buma. Dalsze działania wspierali Mikomax Smart Offcie, BoMar 2, QVC, ALVO Medical oraz KISS Digigtal. Dla wszystkich wspierających, gorące podziękowania również od redakcji Porozmawiajmy o zdrowiu!

Najbliższy bieg już 2 września w: Katowicach, Gdańsku, Rzeszowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i w naszym Krakowie. Będziemy wspierać ciałem w Krakowie, duchem w każdym innym mieście. Trzymamy kciuki za nowy rekord, nie tylko ten frekwencyjny.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości