Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Zaproszenie na spotkanie z Joanną Godecką

Mamy nadzieję, że jesienna chandra nie pochłonęła Was do końca, a kolejne spotkanie z cyklu Porozmawiajmy o zdrowiu, będzie świetnym pretekstem na pozbycie się jej. Przed nami kolejny miesiąc i kolejne spotkanie.

Widzimy się 9 listopada o godzinie 17:00 w INX Design Hotel (ul. Starowiślna 91). Podczas naszego spotkania będziecie mogły zrobić swój mały rachunek sumienia i skonfrontować swoją wiedzę, jak i dotychczasowe przeżycia z gronem ekspertów. Będą teoretycy, praktycy, jak i Ci, dla których temat ten jest na wagę złota. O czym mowa? Kochane, tym razem stawiamy na nasze dwa niepodważalne argumenty – piersi! Śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku (https://www.facebook.com/events/190442168537358/), a dowiecie się, kogo zaprosiłyśmy.

Gościem specjalnym będzie niesamowicie energiczna blondynka – Joanna Godecka. Opowie nam o swoich dwóch książkach „Bądź pewna siebie” i „Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie”. Jaki jest jej sposób na chodzenie zawsze z podniesioną głową? Od czego należy zacząć w miłości, by kochać przede wszystkim siebie? Bądź z nami w piątek i przekonaj się sama.

Wstęp oczywiście bezpłatny, przed Waszym przybyciem prosimy o wcześniejszą rejestracje na https://porozmawiajmyozdrowiu.konfeo.com

Misja: Zdrowe kobiety w Krakowie. Już nie możemy się doczekać!

Redakcja Porozmawiajmy o zdrowiu

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości