Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Porozmawiajmy o zdrowiu w Warszawie, a potem kolejne miasta! Wpadniesz? Bardzo chcemy cię poznać!

Przez ponad dekadę rozmawiałyśmy z Krakowiankami na temat zdrowego trybu życia, profilaktyki oraz dbania o siebie. Naszym spotkaniom towarzyszyli zawsze najlepsi lekarze specjaliści, aktywiści zdrowotni oraz autorzy książek o zdrowiu. Z naszą misją ruszamy na podbój serc Polek z innych miast, a zaczynamy od naszej pięknej stolicy!
Mamy nadzieję, że do nas dołączysz!

Jako, że jeszcze się nie znamy opowiemy Ci coś o sobie…
Widząc naszą nazwę pewnie zastanawiasz się, dlaczego chcemy rozmawiać o zdrowiu, już tłumaczymy:
Od kilu lat w gronie kobiet zastanawiamy się, jak promować zdrowy styl życia, jak aktywizować kobiety dojrzałe, jak zmieniać nawyki żywieniowe i wprowadzać zdrowy styl życia…
Dlatego postanowiłyśmy organizować spotkania z ekspertami, ciekawymi postaciami życia publicznego, bo wierzymy, że taka forma edukacji może wiele zmienić w podejściu do zdrowia… I nie pomyliłyśmy się. W Krakowie spotykamy się już od ponad 10 lat. Wierzymy, że krąg naszych uczestniczek powiększy się, już wkrótce zawitamy w Warszawie.
Zobacz co dla Ciebie przygotowałyśmy ( Program tutaj )
Teraz już wiesz, że dobrze wybrałaś.
Odwiedź nas na www.porozmawiajmyozdrowiu.com
Pierwsze spotkanie z cyklu Porozmawiajmy o zdrowiu odbędzie się  17 listopada w ścisłym centrum Warszawy, a dokładniej w Centrum Bankowo- Finansowym na ul. Nowy Świat 6/12 o godzinie 17.00..  Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o naszych prelegentach, śledźcie nasze wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/247032659315404/.

Podczas spotkania odbędzie się promocja dwóch bardzo ważnych na temat zdrowia książek: dr n.med. Danuty Myłek – „Oswoić alergie” Danuta Myłek dr n. med. Ewa Kempisty-Jeznach – “Testosteron – klucz do męskości” Ewa Kempisty-Jeznach .

Wstęp jak zawsze bezpłatny, przed Waszym przybyciem prosimy o wcześniejszą rejestracje na https://porozmawiajmyozdrowiu.konfeo.com
Uwaga! Dla 20 pierwszych osób czekają upominki kosmetyczne, które odbierzesz na spotkaniu.

Już nie możemy się doczekać naszego pierwszego razu w stolicy!

 

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości