Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Jak wyglądać 10 lat młodziej? Spotkanie z Anną Popek, 22.03.2019, godzina 18.00

Piękna pięćdziesiątka.

Jak wyglądać 10 lat młodziej. Porady dla ducha i ciała.

Chcesz być piękna? Chcesz wzbudzać podziw? Chcesz przykuwać spojrzenia?

„Rozpoczniemy od przyjrzenia się samej sobie i docenienia własnych atutów. A potem? Zaczniemy wydobywać piękno, które jest w każdej z nas, pozwolimy, by rozkwitło i zachwycało innych.” – pisze Anna Popek.

„Przez niemal trzydzieści lat pracy przed kamerą nauczyłam się, jak najlepiej zaistnieć w różnych sytuacjach. Musiałam wiedzieć, jak zadbać o skórę, by od wczesnego rana poprowadzić program, jak dobrać dietę, by trzymać linię i w co się ubrać, by w każdej sytuacji dobrze wyglądać.” – dodaje autorka.

„Przyznaję, wiedza nie przyszła od razu. Nie obyło się bez wpadek, fałszywych przyjaciół, nietrafionych czy wręcz szkodliwych pomysłów na siebie. Znacie takie powiedzenie „Oby młodość wiedziała, a starość mogła!”. Opatrzność obdarzyła mnie wielkim przywilejem i pozwoliła zgromadzić wiedzę w takim momencie mojego życia, gdy już „wiem”, a jeszcze spokojnie zdążę tę wiedzę spożytkować.” – podsumowuje Anna Popek – „To bardzo osobista książka łącząca porady ze wspominkami, kobiece wypróbowane sposoby z zawodowym doświadczeniem dziennikarki. Odkrywanie sekretów własnej osobowości, piękna i kobiecości pójdzie Wam łatwiej.”

„50+? Bo następne pięćdziesiąt lat zapiszemy sobie tylko na plus, prawda, dziewczyny?”

Publikacja Piękna 50-tka to poradnik dla kobiet napisany przez doświadczoną dziennikarkę. Książka jest ciepła w swoim przesłaniu. Pokazuje, jak być piękną „bez filtra” zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Autorka przybliża sposoby na dobre budowanie relacji, czy też dbanie o zdrowie i urodę. Dziennikarka podpowiada również – jak dobrze wyglądać i jak się ubrać stosowanie do okazji. Ponadto przypomina zasady savoir-vivre, czy też podaje sposoby na walkę ze stresem.

Podczas spotkania odbędzie się promocja książki autorki. Rozmowę z gościem poprowadzi Agata Niemiec Zapraszamy do klimatycznego Hotelu Indigo Old Town, ul. Filipa 18. W programie również prelekcje ekspertów medycznych, dużo nagród, i jak zwykle, fantastyczna atmosfera. Weź siostrę, przyjaciółkę, znajomą. Spotkajmy się razem i porozmawiajmy o zdrowiu, urodzie, sile kobiet.
Drogie Panie, Wstęp bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja  https://porozmawiajmyozdrowiu.konfeo.com/
Liczba miejsc ograniczona!

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości