Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Nie tylko o zdrowiu w korporacji – spotkanie z Jolantą Łuczkowską, autorką książki „Ach! Korporacja”.

Zapraszamy już 22.05.2019, o godzinie 18.00 na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Tym razem gościć będziemy w urokliwym miejscu, jakim jest restauracja BAROQUE  food & style,  w samym sercu Krakowa,  kilka kroków od Rynku Głównego,  przy ulicy św. Jana 16.

Majowe spotkanie dedykujemy kobietom, które pracują lub procowały w korporacji. Czy istnieją „choroby korporacyjne?”, jakie są objawy? Czy korporacja to „piękna” czy „bestia”? My sami decydujemy, na ile korporacja nas „przeżuje i wypluje”!
Gościem specjalnym będzie Jolanta Łuczkowska, autorka książki „Ach! Korporacja”, mentorka, coach, trener biznesu.

Jolanta Łuczkowska pomaga ludziom i firmom – osiągać cele biznesowe… i jednocześnie pozostawać w zgodzie ze sobą. Pracownicy firm – oprócz inspiracji – odkryją, że praca jest także czymś, z czego czerpiemy radość. Odkryją również, że możliwe jest zwiększenie poczucia własnego wpływu w pracy i w życiu prywatnym. A co jeśli straciliście, jak by się wydawało, pracę życia? Przelew na konto każdego miesiąca w określonej dacie? Czy to koniec świata? A może początek?

Książka będzie inspiracją dla pracowników na rynku pracy, szukających drogi rozwoju, pracowników korporacji, coachów rozwoju zawodowego i rozwoju osobistego, psychologów pracujących z osobami wypalonymi, trenerów „zmiany”, menedżerów borykających się z „chorobami korporacyjnymi”.
Już wkrótce podamy Wam szczegółowy program, ale już teraz zachęcamy do rejestracji pod adresem https://porozmawiajmyozdrowiu.konfeo.com/
Wstęp wolny, ale obowiązuje rejestracja.

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości