Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Bo kobiety to rakiety, czyli „Porozmawiajmy o zdrowiu” i kobiecości po raz kolejny

Już 7 września organizatorzy dobrze znanych i lubianych przez Krakowianki spotkań z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu” zapraszają na kolejne z nich. Tym razem gościem specjalnym będzie Justyna Moraczewska, dziennikarka i autorka książki „Kobiety Rakiety. My z pokolenia X”. W jedynej w swoim rodzaju, wyjątkowej atmosferze poruszone zostaną tematy bliskie świadomym kobietom, czyli zdrowie i uroda oraz rozwój osobisty. W gościnne progi wszystkich chętnych zaprasza klub Baroque.

Kim jest pokolenie X? To osoby urodzone w drugiej połowie XX wieku, czasie trudnym i stawiającym wiele wyzwań. Niejednokrotnie jego przedstawiciele mierzą się z poczuciem chaosu, zagubienia oraz poszukiwaniem odpowiedzi na pytania o cel i sens życia. Bohaterki książki Moraczewskiej to właśnie reprezentantki pokolenia, które niewiadomą X ma wpisaną w nazwę. One jednak wiedzą, dokąd zmierzają. Przekroczyły magiczny wiek 40 lat i nigdy wcześniej nie były tak świadome i gotowe do działania. Autorka postanowiła przyjrzeć się konkretnym kobietom oraz ich losom i w tym celu odbyła krótką podróż w czasie, aby odkryć co tak naprawdę ukształtowało kobiety z tej generacji, co wpływało na ich poczucie estetyki i wyznawane wartości. Poprowadziła rozmowy z ekspertami oraz kobietami z pokolenia X. Wśród jej rozmówców znaleźli się m.in.: Anna Gonera, Krzysztof Bąk, Joanna Godecka, Iwona Radziejewska-Choma, Cezary Ściborski, Barbara Borkowska, Lidia Kalita, Kasia Sokołowska, Piotr Mosak, Andrzej Depko, Julita Czernecka, Rafał Kuźlik, Joanna Baranowska, Alina Adamowicz, Olga Kozierowska czy Marlena Bielinska.

Po rozmowie z gościem specjalnym przyjdzie czas na opowieść o wyjątkowym przedsięwzięciu „Przestrzenie Rozwoju” stworzonym przez kobiety dla kobiet właśnie. Przybliżą go jego pomysłodawczynie i działaczki Małgorzata Turczyk i Renata Podsiadło. W ramach projektu można uzyskać specjalistyczną pomoc na różnych etapach życia oraz w różnych sytuacjach. „Przestrzenie Rozwoju” gwarantują m.in. wsparcie psychologiczno-pedagogiczne, warsztaty psychoedukacyjne, mediacje rodzinne, coaching rozwojowy czy usługi prawne i reprezentację procesową.

Lato dobiega końca. Wiele z nas zażywało kąpieli słonecznych, które pozostawiły na naszej skórze nie tylko piękną opaleniznę, ale także niechciane pamiątki, czyli przebarwienia. Jak się ich skutecznie pozbyć? O tym porozmawiamy z lek. med. Anną Grodecką z Instytutu MEDestetis.

Koniec lata nie oznacza końca biegowych aktywności. Wręcz przeciwnie, jesień dostarczy Krakowianom wielu okazji do uprawiania tego sportu. Zdradzimy, że sporo uczestniczek spotkań „Porozmawiajmy o zdrowiu” biega i bierze udział w tego typu imprezach. Być może rozmowa na ten temat zainspiruje kolejne Panie do założenia sportowych butów i wyruszenia na biegową ścieżkę?

Naprawdę warto przybyć na spotkanie „Porozmawiajmy o zdrowiu” i spędzić ten czas wśród wyjątkowych kobiet, rozmawiając na istotne tematy. Na uczestniczki już tradycyjnie czekają miłe kosmetyczne upominki. Wstęp jest wolny, jednak należy pamiętać o wcześniejszej rejestracji na: porozmawiajmyozdrowiu@konfeo.com.

„Porozmawiajmy o zdrowiu”
7 września 2019 r.,  godz. 17.00
Klub Baroque Food & Style

Kontakt i informacje:
e-mail: porozmawiajmyozdrowiu@konfeo.com
www.porozmawiajmyozdrowiu.com

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości