Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

W „Przestrzeniach Rozwoju” wspierają kobiety

W Krakowie powstało nowe wyjątkowe miejsce. Zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy na różnych etapach swojego życia potrzebują profesjonalnego wsparcia, aby poradzić sobie z problemem. Lecz nie tylko. „Przestrzenie Rozwoju” w dużym zakresie stawiają na edukację i rozwój osobisty. Na pewno warto się tym miejscem zainteresować, gdyż każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Wsparcie psychologiczne, rozwój osobisty i zawodowy

„Przestrzenie Rozwoju” pomagają kobietom i ich rodzinom holistycznie. Oferują wsparcie psychologiczno-pedagogiczne, warsztaty psychoedukacyjno i rozwojowe, tematyczne grupy rozwojowe, kobiece kręgi wsparcia, coaching, a także terapię indywidualną. To nie wszystko. W PRZESTRZENIACH uzyskasz wsparcie okołorozwodowe czy skorzystasz z mediacji rodzinnych. Co ważne, udzielą Ci tutaj pomocy prawnej czy reprezentacji procesowej. W PRZESTRZENIACH pracownicy oświaty i wymiaru sprawiedliwości mogą wziąć udział w grupach superwizyjnych i w ten sposób doskonalić siebie i swój warsztat.

„Przestrzenie Rozwoju”, czyli Centrum Wsparcia Człowieka w Kryzysie tworzą dwie kobiety – Małgorzata Turczyk oraz Renata Podsiadło. Pierwsza z nich jest doktorem nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Ukończyła również Wydział Prawa i Administracji UJ. Pracując w Biurze Rzecznika Praw Dziecka, stawała po stronie tego najmniejszego, z uważnością obserwując, jak bardzo zabezpieczenie jego prawa do rozwoju zależy od najbliższych dorosłych. To był początek jej drogi wspierania dorosłych w zabezpieczaniu dobra dziecka. Dziś jest nauczycielem akademickim, naukowcem i terapeutą. To właśnie w jej sercu, jak podkreśla, narodziły się „Przestrzenie Rozwoju”. Kiedyś sama potrzebowała takiego miejsca, dzisiaj sama tworzy ten projekt-marzenie. W swojej pracy zawodowej zawsze staje po stronie człowieka i tak też jest w PRZESTRZENIACH. Są one dla niej wyjątkowym miejscem, w którego centrum zawsze stawia na holistyczną troskę o człowieka w każdej fazie jego życia. „Bawię się z małym człowiekiem, wspierając go, większym towarzyszę w zmianie poprzez warsztaty rozwojowe czy proces terapii, a grupy wspieram podczas superwizji prawnych i szkoleń. Współtworzę Zespół, którego celem jest to, abyś przechodząc przez kryzys, nie przestawał się rozwijać.” – mówi o sobie Małgorzata Turczyk.

Renata Podsiadło pełni w PRZESTRZENIACH rolę PR managera i pierwszej osoby, z którą kontaktuje się klient. Dba o wszystko i każdego z osobna. Zapytana o to, czym są dla niej PRZESTRZENIE, odpowiada, że to miejsce dbania o relacje z człowiekiem. Od lat robi właśnie to, co kocha, czyli pracuje z ludźmi, towarzyszy kobietom, dzieciom i świetnym mężczyznom w rozwoju, przy tym rozwijając siebie. Ten projekt jest zatem tego naturalną kontynuacją.

Kontakt:
„Przestrzenie Rozwoju”
ul. Gertrudy 14/3, 31-048 Kraków
tel.: +48 882 838 098
www.ptrzestrzenierozwoju.eu
kontakt@ptrzestrzenierozwoju.eu

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości