Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

O „Miłosnym prawie jazdy” z Katarzyną Dolak-Mazurek na kolejnym „Porozmawiajmy o zdrowiu”

25 października w krakowskim klubie Baroque odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Jak przystało na to wydarzenie, program po brzegi wypełnią rozmowy pełne emocji, wzruszeń i mądrych porad, a także wspaniałe atrakcje. Zapraszamy wszystkie chętne Panie oraz Panów. Udział jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Kochać i być kochanym – mówią, że to sens życia. Nie wszystkim jest jednak dane doświadczyć takiego szczęścia i nierzadko tracą całe życie w poszukiwaniu tego jedynego, jedynej… Tymczasem być może istnieje recepta, jak wygrać miłość? Katarzyna Dolak-Mazurek, gość specjalny najbliższego spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu” twierdzi, że wie, jak pomóc złamanym sercom i napisała o tym książkę. Bo szczęśliwy jest ten, kto przede wszystkim kocha i akceptuje siebie. Taki szybko znajdzie miłość. A miłość to „stan, który powoduje, że ludziom chce się chcieć”, a także sekret… zdrowia.

Z Innocentą Dźwierzyńską porozmawiamy o jej autorskiej aplikacji mobilnej Mednavi.pl, stworzonej z myślą o chorych na raka i ich bliskich. Serwis wskazuje dostępne ścieżki leczenia oraz polecane ośrodki onkologiczne specjalizujące się w leczeniu danego typu raka. Aplikacja jest funkcjonalna, intuicyjna i łatwa w nawigacji. Obecnie każdy z nas ma niestety wśród rodziny bądź przyjaciół osobę zmagającą się z nowotworem. Można jej w prosty sposób pomóc, ułatwić życie i leczenie. Aplikacja Mednavi korzysta z informacji dostępnych w wyszukiwarkach NFZ, rejestrach czy kontraktach, które zawarły placówki onkologiczne. Analizuje, a następnie przedstawia użytkownikowi ośrodki onkologiczne, w których warto się leczyć. Pomysł na aplikację zrodził się z własnych doświadczeń autorki, u której wykryto guza mózgu. Ina Dźwierzyńska przeszła leczenia onkologiczne, a w trakcie terapii wpadła na pomysł stworzenia serwisu internetowego dedykowanego chorym na raka.

Medycyna estetyczna zdobywa coraz większą popularność. Coraz więcej jest również miejsc, które świadczą tego typu zabiegi. Jak w gąszczu dostępnych ofert znaleźć tę najlepszą i czym się kierować? Bez wątpienia zabiegi takie musi wykonywać osoba najbardziej kompetentna, czyli lekarz specjalista. O tym opowie niezawodna dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda z Kliniki Dr Kuschill Medestetis, która o medycynie estetycznej wie wszystko.

Padnie też kilka ważnych słów na temat akcji „Dotykam = wygrywam” poświęconej profilaktyce raka piersi. Samobadanie raz w miesiącu i dobrze dobrany biustonosz to klucz do zdrowych i pięknych piersi. Niestety poprawnie i regularnie samobadanie wykonuje jedynie 2-3 proc. kobiet! Te statystyki nie brzmią optymistycznie, warto je zmienić.

Prawdziwa wisienka na torcie szykuje się na koniec. We właściwy sobie, energetyczny sposób, o dojrzałości kobiecej opowie Agata Niemiec, pomysłodawczyni spotkań „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Ona wie doskonale, jak to fajnie być dojrzałą; poznała przecież tak wiele wspaniałych kobiet, chociażby wśród uczestniczek spotkań. To one są doskonałym dowodem na to, jak dobrze być dojrzałą i świadomą siebie.

„Porozmawiajmy o zdrowiu”, 25 października 2019 r., godz. 18.00
Klub Baroque Food & Style
Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Czekają upominki kosmetyczne.
www.porozmawiajmyozdrowiu.com

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości