Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Drogie Kobiety, Przyjaciółki Fundacji!

Za nami trudny czas związany z pandemią, czas, który dużo nas wszystkich nauczył, ale tez pokazał, że kontakt z drugim człowiek jest nam bardzo potrzebny. Jesteśmy sobie potrzebne  nawzajem.

W tym czasie nasza Fundacja nie próżnowała, udało nam się spotykać z wami online, zapraszać wspaniałych gości, organizować warsztaty, wydaliśmy gazetę Rozmowy o zdrowiu online. Nie traciliśmy kontaktu z naszymi Fanami, a idea promocji zdrowia i profilaktyki w tym szczególnym czasie, nabrała nowego wymiaru.

To wszystko działo o się za ekranem komputerów, ale wiemy, że spotkania face to face są dla nas ważne.

Dlatego podjęłam się organizacji spotkania  stacjonarnie  już w sierpniu,  któremu pragniemy nadać wyjątkowy charakter, ale też stawiamy na bezpieczeństwo. Stąd organizacja wydarzenia w plenerze.

Jak wiecie, większość imprez odbywa się teraz na zewnątrz w trosce o właśnie bezpieczeństwo, takie miejsca cieszą się ogromną popularnością i nie jest łatwo zarezerwować  przestrzeń  dla tylu osób. Ale nam się udało pozyskać wspaniałego partnera, restaurację Pod Jabłonią.  Mając na uwadze troskę o lokalny biznes w tych trudnych czasach, ustaliliśmy, że udział w spotkaniu będzie płatny.

Winna jestem Wam wyjaśnienia, bo nie chcę  zmieniać reguł gry bez uprzedzenia. Jesteście dla mnie ważne.

Do tej pory pracowaliśmy charytatywnie. Jednakże Fundacja rozwija się i ponosi koszty bieżącej działalności.  Wiem, że bardzo doceniacie to, co robimy na rzecz profilaktyki zdrowia.

Pragnę wyjaśnić, że opłata w wysokości 40 zł będzie podzielona: 35 zł – restauracja za koszty wynajmu + cateringu,  5 zł – kwota na bieżącą działalność Fundacji.

Licząc na wasze zrozumienie z góry dziękuję za wsparcie i zachęcam do udziału w spotkaniu. To będzie wyjątkowy powrót!

Agata Niemiec, prezes fundacji

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości