Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Krakowianki mają wyjątkowy kalendarz 2021 rok, promujący profilaktykę i badania!

Fundacja Porozmawiajmy o zdrowiu  wydała efektowny kalendarz ze zdjęciami kobiet, ambasadorek fundacji, które stawiają na zdrowie.

Pomysł kalendarza zrodził się pod koniec roku, kiedy wszyscy żyjemy w poczucie strachu o swoje zdrowie– wyjaśnia Agata Niemiec, prezeska fundacji Porozmawiajmy o zdrowiu. – Jesteśmy aktywnymi kobietami, promujemy zdrowy styl życia  już wiele, wiele lat  w naszych lokalnych społecznościach, spotykamy się i robimy różne rzeczy na rzecz profilaktyki zdrowotnej.  Pod koniec roku  wpadłyśmy na pomysł, by zrobić kalendarz – najpierw dla siebie, na ścianę. Ale później stwierdziłyśmy, że warto  wykorzystać  piękne zdjęcia z naszych spontanicznych sesji dla innych kobiet. I powstał pomysł kalendarza, który można kupić. 

Kalendarz fundacji  na 2021 rok będzie można nabyć w sklepie BIOVERT

a przede wszystkim zamówić wysyłkowo – prosimy o wysłanie zamówienia na adres mailowy: biuro@imageline.pl ( dane do wysyłki zamówienia), tel. 503 00 25 13

Cena wynosi 54, 50 zł + koszt wysyłki.
W kalendarzu na 2021 rok znalazło się 13 zdjęć kobiet, ambasadorek fundacji.  – To wspaniałe krakowianki, które wspierają fundację, aktywne zawodowo, które stawiają na zdrowie, profilaktykę, zachęcają inne kobiety do badań.. Chcemy przekonać, że nie ma innej, prostszej drogi do zdrowia, jak właśnie badania. Szczególnie w tym trudnym czasie, chcemy przypominać o badaniach,  o wizytach lekarskich– przyznaje Agata Niemiec.
Krakowianki z fundacji  zamierzają dawkować emocje związane z kalendarzem i co jakiś czas na swoim facebookowym fanpage’u będą publikowały kolejne zdjęcia z hasłami motywującymi do badań  z kalendarza.

Wszystkie produkty fundacji znajdziesz tutaj https://tiny.pl/7bq1w

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości