Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Spotkanie

z Janem Nowickim

Zdrowie, mężczyzna i książka… Spotkanie POZ z Janem Nowickim

Cieszymy się, że tak wiele osób wzięło w sobotę udział w naszym spotkaniu z cyklu „Porozmawiajmy o Zdrowiu”, które było niezwykle wyczekiwane zarówno przez nas, jak i naszych stałych gości. W kilku słowach można o nim powiedzieć: zabawne,  niezwykłe i niesamowite.  Zaproszenie Jana Nowickiego okazało się strzałem w dziesiątkę, jeżeli mówić o wspaniale spędzonym wieczorze i świetnej zabawie.

Uczestnicy spotkania, którzy niezwykle licznie przybyli w sobotnie popołudnie do Dworku Białoprądnickiego, mieli okazję również porozmawiać  o zdrowiu z zaprzyjaźnionymi ekspertami z firmy Axa Polska i MEDESTETIS.  Wyjątkowo interesująca okazała się rozmowa z mgr inż. Pauliną Jamrozik, która opowiedziała o innowacyjnym narzędziu GENO DIET®, czyli teście nutrigenetycznym, wspomagającym dobór diety tak, by ta pozostawała w zgodzie z naszym kodem genetycznym. Nasi goście mieli także możliwość spróbowania wielu zdrowych i domowych pyszności przygotowanych przez wyjątkowe krakowskie lokale i firmy takie jak: KoroneikiHummusija Amamamusi i cukiernię Słodka Manufaktura, oraz Naturalne Wody Mineralne Małopolanka Zdrój i Galicya.

Finałem spotkania był wywiad z niezwykle charyzmatycznym artystą i pasjonatem słowa, jakim jest wspomniany wyżej Jan Nowicki. Cieszył On przybyłych słuchaczy swoją wspaniałą umiejętnością snucia opowieści o życiu, śmierci i swojej miłości do twórczości literackiej i literatury. I było jak zawsze wesoło i porywająco, choć inaczej, bo po męsku.

Mamy już pewność, że obecność mężczyzny na naszych spotkaniach bywa równie pasjonująca, co wizyty najsławniejszych kobiet polskiej sceny artystycznej. Dlatego też od rana zachodzimy w głowę i myślimy o tym, kogo zaprosić na kolejne spotkanie, by było równie zabawne i inspirujące.

  • 18-10-2014
  • Relacje

GALERIA ZDJĘĆ

Ostatnie spotkania

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości