Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Spotkanie

z Olgą Bończyk

Relacja ze spotkania „Porozmawiajmy o zdrowiu z Synevo” z Olgą Bończyk.

Dwudzieste spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu z Synevo” za nami. Krakowianki przybyły do urokliwego Dworku Białoprądnickiego, aby wysłuchiwać prelekcji, zadawać pytania, a przede wszystkim spędzić czas w niepowtarzalnej atmosferze. Gościem specjalnym wydarzenia była Olga Bończyk, aktorka i piosenkarka. Gwiazda odbyła rozmowę na temat swojego stylu życia, profilaktyki zdrowia oraz wykonała recital, w którym zaśpiewała m.in. piosenki Kaliny Jędrusik, Franka Sinatry i Maryli Rodowicz.

„Jestem oczarowana dzisiejszym wieczorem, publicznością i Panią Agatą. Było cudownie!” – to wpis Pani Olgi z naszej księgi pamiątkowej. Rzeczywiście, sobotni wieczór był wyjątkowy. W prowadzonej przez Agatę Niemiec rozmowie Pani Olga opowiadała o swoim podejściu do życia, potrzebie wiary we własne siły oraz istotnej roli profilaktyki zdrowia. W rozmowie znalazło się zarówno miejsce na anegdoty ze świata sztuki i życia prywatnego aktorki, jak i bardziej poważne tematy. Gwiazda nie kłamała, kiedy na początku spotkania ostrzegała, że jest straszną gadułą. Świadczyły o tym również jej wypowiedzi pomiędzy wykonywanymi utworami. Tylko kilka piosenek wystarczyło, aby publiczność włączyła się do wspólnego śpiewania. Występ został zakończony bisem i owacjami na stojąco.

W trakcie spotkania Goście mieli również okazję wysłuchać ciekawych prelekcji w wykonaniu doktora Andrzeja Marszałka z Synevo i doktor Anny Grodeckiej z Instytutu Medycyny Estetycznej MEDestetis. Doktor Marszałek opowiedział o raku jajnika w diagnostyce laboratoryjnej i pokazał, że ten ważny temat można podejmować również z dużym poczuciem humoru. Następnie doktor Grodecka porozmawiała na temat regeneracji skóry po lecie w gabinecie medycyny estetycznej. Aby pokonać otaczającą nas wrześniową szarzyznę, wizażystka i stylista Joanna Kruczek zaprezentowała swoją wersję stylizacji na jesień. Po raz drugi przyznano również tytuły Ambasadorów spotkań „Porozmawiajmy o zdrowiu”. Nagrodzono nimi osoby, które poprzez swoją pasję i zaangażowanie aktywnie wspierają nasza inicjatywę. W tym roku tytuły trafiły do doktora Andrzeja Marszałka, Marii Madejskiej oraz Renaty Podsiadło. O nagrody dla Ambasadorów i Uczestników spotkania zadbały w tym roku firmy Synevo, MEDestetis, oraz Sylveco. W międzyczasie można było również skosztować zdrowej, ekologicznej żywności oraz napić się naturalnej wody mineralnej „Małopolanka”. Dziękujemy również firmom „BoConcept” oraz „Pracownia Florystyczna na Woli”.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: „Dziennik Polski”, „RMF Classic”, „Lounge Magazyn”, „Zdrowie w Krakowie” oraz portale: WKrakowie.pl, LoveKrakow.pl.

Serdecznie dziękujemy na tak liczne przybycie i wspólne przywitanie nowej pory roku. Mamy nadzieję, że dwudziesta edycja „Porozmawiajmy o zdrowiu z Synevo” zaopatrzyła Państwa w pozytywna energię na długi czas. Zapraszamy na kolejne wydarzenia z naszego cyklu.

  • 21-09-2013
  • Relacje

GALERIA ZDJĘĆ

Ostatnie spotkania

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości