Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Spotkanie

z Danutą Błażejczyk

„Porozmawiajmy o zdrowiu w każdym wieku!” – relacja ze spotkania

Ostatnie spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o zdrowiu” należało do wyjątkowych! Poziom pozytywnej energii generowanej przez naszych Gości przekroczył wszelkie dopuszczalne normy. Krakowski Dworek Białoprądnicki po raz kolejny stał się przestrzenią przyjazną rozmowom o zdrowiu. Gościem specjalnym spotkania była kobieta o wybitnym głosie i fascynującej osobowości – Pani Danuta Błażejczyk. Artystka obyła rozmowę na temat swoich sekretów na utrzymanie odpowiedniej formy i pogody ducha, a następnie wykonała specjalny recital, którym zaskarbiła sobie serca publiczności.

W rozmowie z Agatą Niemiec, pomysłodawczynią i organizatorką projektu, Pani Danuta Błażejczyk opowiadała o wszystkim, co nam szczególnie bliskie – zdrowiu, rodzinie, zmaganiach z karierą, dążeniu do realizacji marzeń. Artystka okazała się prawdziwym wulkanem pozytywnej energii oraz osobą bardzo otwartą i wrażliwą, co znalazło swoje odzwierciedlenie na scenie. W trakcie występu Gwiazda wykonała swoje największe przeboje, m. in. „Los kocha tych, co ufają mu” i „Mocniej zabiło mi serce”. Koncert zakończył bis z owacjami na stojąco oraz wspólnym śpiewaniem.

Uczestników sobotniego spotkania spotkała uczta zarówno dla ducha, ciała, jak i umysłu. W związku z trwającym od 22 do 29 listopada Europejskim Tygodniem Testowania na HIV postanowiliśmy podnieść nasz poziom wiedzy dotyczący tego schorzenia. Odpowiednia edukacja na temat tego czym jest HIV sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na wykonanie właściwego badania. O poziom naszej wiedzy na temat możliwości zarażenia się wirusem opowiadał dr Andrzej Marszałek z Synevo. Pan doktor po raz kolejny potwierdził, że posiada nie tylko ogromną wiedzę, ale potrafi ją również przekazywać w przystępny i pełen humoru sposób. Dr Anna Grodecka opowiadała o tym, jak należy przygotować swoją skórę do zimy. Czy ta pora roku sprzyja zabiegom z zakresu medycyny estetycznej? Okazuje się, że tak!

W czasie gdy doktor Marszałek i doktor Grodecka dbali o nasze umysły, pozostali partnerzy wzięli pod opiekę nasze ciała. Niezapomniane doznania smakowe zapewniła Restauracja pod Norenami przygotowując poczęstunek w formie wegańskiego i wegetariańskiego sushi, pysznego ciasta marchewkowego oraz zielonej i białej herbaty. Panie z Leśnego SPA stworzyły dla Gości strefę relaksu – na ich stanowisku można było uzyskać wiele porad i poddać się relaksującemu masażowi twarzy. Nasi Goście mogli również skosztować najwyższej jakości oliwek firmy Koroneiki oraz wody Małopolanka. Fundatorem nagród, które zostały rozlosowane wśród Uczestników spotkania były firmy: Synevo, Sylveco, Gabinet Terapii Naturalnych Shiatsu-Mirakla. Za zapewnienie pięknej oprawy wydarzenia dziękujemy również firmom BoConcept i Pracownia Florystyczna na Woli.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawowali: „Dziennik Polski”, „RMF Classic”, „Zdrowie w Krakowie” oraz portale: wKrakowie.pl i LoveKrakow.pl.
Dziękujemy za to, że po raz kolejny przybyli Państwo tak licznie. Po każdym z naszych spotkań mamy wrażenie, że nie może być już lepiej – a jednak! Kolejne wydarzenie z naszego cyklu już w styczniu. Zapraszamy!

  • 23-11-2013
  • Relacje

GALERIA ZDJĘĆ

Ostatnie spotkania

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości