Kraków
+48 503 164 521, 12 444 77 29
biuro@imageline.pl

Spotkanie

z Katarzyną Żak

Poznaliśmy Ambasadorki spotkań „Porozmawiajmy o zdrowiu”

Podczas ostatniego spotkania „Porozmawiajmy o zdrowiu z Synevo” gościliśmy wiele cudownych kobiet. Wśród nich oczywiście znalazła się gwiazda wieczoru – aktorka, a także piosenkarka Katarzyna Żak, która uwiodła wszystkich swoim czarem, osobowością oraz głosem. Jak się jednak okazuje, swoją obecnością zaszczyciły nas także inne mądre, piękne i niezwykłe kobiety, które chcieliśmy szczególnie wyróżnić i docenić. Rozpoczęliśmy bowiem wyjątkowy zwyczaj przyznawania tytułu Ambasadorek spotkań „Porozmawiajmy o zdrowiu”.

Tytuły pierwszych Ambasadorek „PoZ” przyznaliśmy aktorce, a kiedyś także Gościowi Specjalnemu Hannie BieluszkoKamili BanasikJaninie Czaji oraz Marcie Golińskiej. Każda z nich stanowi indywidualność, lecz wszystkie swoją postawą dowiodły, że zdrowie w ich życiu odrywa rolę największą. Dbają o nie każdego dnia, gdyż wiedzą, że skorzystają na tym nie tylko one same, lecz także ich najbliżsi, dla których w życiu są największą podporą.

Wręczając Im tytuł i listy gratulacyjne, chcieliśmy także wyjątkowo podziękować za to, że projektowi „Porozmawiajmy o zdrowiu” wierne są od samego początku, niemalże nie opuszczając żadnego ze spotkań. Co więcej, nasze Ambasadorki popularyzowały wiedzę o projekcie i sam projekt w gronie swoich rodzin, a także znajomych, co sprawiło, że na nasze spotkania przychodziło i stale przychodzi Was coraz więcej! Dziękujemy.

Zapewniamy, że na tym nie poprzestaniemy. Już w najbliższym czasie wyłonimy kolejne Ambasadorki. Jest Was naprawę wiele!

 • 21-06-2013
 • Relacje
 • Gość spotkania...

GALERIA ZDJĘĆ

Ostatnie spotkania

Skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z Nami


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości